Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

 

%2F214064488713505%3Fref

%3Dts&width=189&height=290&colorscheme=light&show_faces=true&border_color&stream=false&header=true" scrolling="no"

frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:189px; height:290px;"

allowTransparency="true">

 

KONTAKTY

EMI SK s.r.o.
Duklianska 4 budova DREVONA 1.poschodie
Zlaté Moravce 953 01
tel: 0948 150 008
obchod@svetkupelne.eu

Neprebratie zásielky

....Klasický postup pri objednávke tovaru je nasledovný: zákazník si vyberie tovar, vyplní dodaciu adresu a nasleduje doprava na adresu zákazníka. Pokiaľ je v našich silách a možnostiach, snažíme sa každému zákazníkovi pomôcť a objednaný tovar doručiť skôr, než je deklarovaný termín. Pri rekonštrukcií kúpeľne je dôležitý každý deň.

....Ale žiaľ, v poslednom období sa stretávame s novým štýlom objednávania. Zákazník si tovar objedná, urguje, aj keď je pri každom tovare uvedený termín dostupnosti a následne objednaný tovar neprevezme.

....V takýchto prípadoch sme žiaľ nútení spoplatniť neprevzatie zásielky. Pri neprevzatí zásielky vystavíme zákazníkovi faktúru za dopravu. Pri každej objednávke, nie len na našom eshope, ale na všetkých eshopoch musí zákazník súhlasiť s obchodnými podmienkami ich potvrdením pri odosielaní objednávky.

....Každý zákazník by si mal pred potvrdením objednávky dobre rozmyslieť, či daný tovar naozaj chce, potrebuje, či mu budú stačiť financie, pretože s každým objednaným tovarom sú spojené náklady na jeho zabalenie a doručenie. My sa k zákazníkom chováme vždy čestne a zodpovedne a to isté očakávame od našich zákazníkov.

Svetkúpeľne.eu